Teknoloji

Koray Birand Tarafından Geliştirilen, Dans Eden İlker Canikligil, Mesut Çevik ve Orkun Işıtmak’ı Avladığımız Oyun Technofumer Tarafından Yayınlandı

Technofumer adlı yapım şirketinde dijital avcı olarak siber gerçeklik diyebileceğimiz bir dünyada çabalıyoruz. Oyunun hikayesi şu şekilde: Ünlü içerik üreticileri İlker Canikligil, Mesut Çevik, Orkun Işıtmak ve Koray Birand arayışına devam ediyoruz. Amacımız belirtilen sürede teslim etmektir. en yüksek puana ulaşabilmek. Biz onları ararken içerik üreticileri tuhaf danslar yaparak dikkatimizi dağıtıyor.

Oyun aynı zamanda farklı bölgelerde gizlenmiş çeşitli eşyaları da içeriyor. kartlar ve güçlendirmeler Onu bulmaya çalışıyoruz. Bu sayede hem puan toplamak için daha geniş bir alana erişim sağlıyoruz, hem de farklı stratejiler geliştirmemizi sağlayacak özellikler kazanıyoruz. Farklı bölümlerdeki farklı içerik oluşturucuların peşine düşerek dijital dünyayı temizlemek bizim elimizde.

Teknofumer Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimleri (PC):

ÖzellikAsgariÖnerildi
işletim sistemiWindows 10Windows 11
İşlemcii7i9
Hafıza16 GB16 GB
Ekran kartıRTX2070RTX2080
DirectXSürüm 12Sürüm 12
Depolamak3GB3GB

Sistem gereksinimleri (macOS):

ÖzellikAsgariÖnerildi
işletim sistemiSonomaSonoma
İşlemciApple M2 MaxApple M3 Max
Hafıza3GB3GB
Ekran kartıM2 MaksimumM3 Maksimum
Depolamak3GB3GB

Oyunda avlamaya devam ettiğimiz şey Koray Birand, Aynı zamanda oyunun geliştiricisi olarak da öne çıkıyor. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Koray Birand’ın Tecnofumer videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

aksuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu