Haber

Mustafakemalpaşaspor Belediye güçlü bir kadro ile yeni sezona hazırlanıyor.

Mustafakemalpaşaspor Belediye yeni döneme kadrosunu güçlendirmek adına birbirinden değerli transferlere imza attı.

Geçen dönem namağlup olarak BAL Ligi’ne yükselen Mustafakemalpaşaspor Belediye, ilk transfer takım kaptanı Cihat Kahraman oldu. Teknik Direktör Sait Ulvi Özdemir, yeni sezonda Mustafakemalpaşaspor Belediye ile devam ettiğini açıkladı. Mustafakemalpaşa Belediyespor’a altın çağını yaşatan çok sayıda futbolcunun sözleşmeleri yenilenirken, yeni dönem için transfer isimlerle görüşmelere başlandı. İlyas Burak, Alparslan Aytekin, Furkan Keskinoğlu, Gökhan Özçelik ve Görükle İpekspor ile sözleşme yenileyen Salih Kaan Kaplan, yeni sezonda Mustafakemalpaşaspor Belediye’de çalışacak.

Mustafakemalpaşaspor Belediye Kulüp Başkanı Ercan Leblebici, “Genç yetenekler güçlü kadromuzla bir sezonu geride bırakırken, yeni sezonda Mustafakemalpaşaspor Belediye’yi TFF 3. Lig’de görmeyi hedefliyoruz. Bizleri takviye kuvvetlerinden ayırmayan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar Teknik ekibimizin ve kadromuzun 12. adamı olan ve taraftarımızın emeğini bekliyoruz.Arkasında duramayız. Her branşta güçleriyle bizleri gururlandırıyorlar. Taraftarlarımız ve kadromuz heyecanlı, yeni döneme bomba gibi hazırlanıyoruz.”

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ise, “Geçtiğimiz dönemde her branşta başarılara imza attık. Birincilikler ve kupalar, Mustafakemalpaşaspor Belediyesi’nin altın çağını yaşadığını söyleyebiliriz. Başarılar için güçlü bir kadro kuruyoruz. Yeni dönemde hedeflerimize ulaşacağız. Size müjdeyi verebiliriz” dedi. – BURSA

haberceltik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu